73 results in search
$4,950,000
53
8837 Castleberry Rogers AR 72756

Beds 6
Baths 6
Sq.Ft. 8,336
Dom 40
$2,750,000
36
10 Plymouth Rogers AR 72758

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 6,467
Dom 244
$2,690,000
-$55,000
57
15903 Hawks Landing Rogers AR 72756

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 6,752
Dom 162
$2,200,000
55
83 Rivercliff Rogers AR 72756

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,766
Dom 70
$2,175,000
51
15533 Haynes Rogers AR 72756

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 7,120
Dom 48
$1,999,000
60
14559 Zimmerman Rogers AR 72756

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 6,784
Dom 151
$1,890,000
57
8551 David Rogers AR 72756

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 4,524
Dom 4
$1,825,000
53
14222 Esculapia Hollow Rogers AR 72758

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,223
Dom 26
$1,800,000
44
10043 Napa Rogers AR 72756

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,532
Dom 249
$1,800,000
53
50 Riviera Rogers AR 72756

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,781
Dom 68
$1,670,000
53
38 Riviera Rogers AR 72756

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 4,000
Dom 161
$1,417,848
1
6803 Altamonte Rogers AR 72758

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,075
Dom 256
$1,399,000
60
200 Kayla Rogers AR 72756

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,546
Dom 36
$1,325,000
-$74,000
59
10135 Elizabeth Rogers AR 72756

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,333
Dom 95
$1,250,000
57
14555 Zimmerman Rogers AR 72756

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,869
Dom 263
$1,250,000
31
8912 Anew Rogers AR 72756

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,474
Dom 26
$1,225,000
48
8250 Wills Rogers AR 72756

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 4,400
Dom 5
$1,200,000
43
832 Hilltop Rogers AR 72756

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,886
Dom 217
$1,200,000
53
17589 Pleasant View Rogers AR 72756

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,450
Dom 36
$1,199,500
20
8295 Ridgecrest Rogers AR 72756

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,495
Dom 39
$1,199,000
59
9826 Old Campbell Rogers AR 72758

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,192
Dom 54
$1,190,000
57
8875 Garrison Rogers AR 72756

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,569
Dom 218
$1,150,000
34
15009 Sweetwater Springs Rogers AR 72758

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 4,277
Dom 238
$1,150,000
47
15833 Kedzie Rogers AR 72758

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,160
Dom 60
$1,150,000
53
14222 Esculapia Hollow Rogers AR 72758

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,223
Dom 26
$1,125,000
48
11010 Meadow Lark Rogers AR 72756

Beds 6
Baths 6
Sq.Ft. 5,182
Dom 81
$1,100,000
46
16103 & 16107 Highway 12 Rogers AR 72756

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,000
Dom 14
$995,000
60
8252 Hickory Tree Rogers AR 72756

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,970
Dom 22
$995,000
54
87 Rivercliff Rogers AR 72756

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,974
Dom 12
$949,000
55
9641 Brittany Rogers AR 72756

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,848
Dom 4