103 results in search
$1,895,000
9
14974 Us Highway 160 Forsyth MO 65653

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 31
$925,000
26
15945 Us Highway 160 Forsyth MO 65653

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 13
$850,000
52
6511 State Highway H Forsyth MO 65653

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,844
Dom 41
$699,000
13
85-Ac Burmingham Road Forsyth MO 65653

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 37
$589,000
41
115 Shadowrock Drive Forsyth MO 65653

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 118
$523,500
-$6,000
38
685 Ingenthron Lane Forsyth MO 65653

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 8
$500,000
54
129 Bittersweet Lane Forsyth MO 65653

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,040
Dom 0
$499,900
37
500 State Highway Y Forsyth MO 65653

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,624
Dom 53
$455,000
73
1538 State Highway Y Forsyth MO 65653

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,598
Dom 38
$439,900
-$7,100
67
520 Chisholm Trail Forsyth MO 65653

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,500
Dom 1
$400,000
33
15479 Us Highway 160 Forsyth MO 65653

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 0
$400,000
-$25,000
49
574 Skyline Drive Forsyth MO 65653

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,459
Dom 39
$399,900
28
425 Edgewater Beach Circle Forsyth MO 65653

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,404
Dom 28
$399,000
62
4100 State Highway H Forsyth MO 65653

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 12
$350,000
14
280 Swan Valley Drive Forsyth MO 65653

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,550
Dom 11
$325,000
23
20376 Highway 160 Forsyth MO 65653

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 133
$325,000
40
510 Chisholm Trail Forsyth MO 65653

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,100
Dom 74
$317,000
23
375 Edgewater Circle Forsyth MO 65653

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 780
Dom 12
$314,900
90
11675 State Highway 76 Forsyth MO 65653

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,780
Dom 5
$309,000
111
181 Bertie Day Road Forsyth MO 65653

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,642
Dom 0
$300,000
38
189 Harvard Drive Forsyth MO 65653

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,508
Dom 11
$299,900
32
15056 Us Highway 160 Forsyth MO 65653

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 1
$294,900
-$5,000
42
950 Skyline Drive Forsyth MO 65653

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,774
Dom 11
$292,000
42
155 N Hickory Street Forsyth MO 65653

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,108
Dom 19
$289,000
44
167-169 Oak Hill Street Forsyth MO 65653

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 11
$289,000
44
167-169 Oak Hill Street Forsyth MO 65653

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 2,189
Dom 5
$284,500
42
139 Palasade Court Forsyth MO 65653

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,552
Dom 18
$279,000
70
498 Santa Fe Drive Forsyth MO 65653

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,842
Dom 0
$270,000
38
110 Dickens Circle Forsyth MO 65653

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,200
Dom 15
$260,000
24
330 Boswell Road Forsyth MO 65653

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,360
Dom 0