32 results in search
$1,849,000
76
000 St Highway 38 Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 6
$1,849,000
76
000 St Highway 38 Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 6
$1,100,000
80
7994 Highway F Hartville MO 65667

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 4,200
Dom 84
$885,000
28
000 N Highway E Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 57
$725,000
91
5000 Sanders Drive Hartville MO 65667

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,942
Dom 3
$459,000
54
6991 Ely Road Hartville MO 65667

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft.
Dom 0
$439,900
122
9111 Highway Tt Hartville MO 65667

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 4,992
Dom 0
$425,000
32
000 Logan Road Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 7
$324,900
26
4991 Hwy Hh Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 71
$295,000
-$4,000
24
357 E Rolla Street Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 1
$289,000
38
8400 Highway 5 Hartville MO 65667

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,201
Dom 0
$289,000
57
0000 Creek Road Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 0
$275,000
53
4940 Sellers Ford Road Hartville MO 65667

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 18
$242,000
15
000 Tract B Logan Road Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 9
$220,000
11
000 Tract A Logan Road Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 9
$214,000
9
4620 Missouri 5 Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 23
$207,000
-$18,000
1
5000 Highway 5 Hartville MO 65667

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,074
Dom 2
$199,900
30
376 S Main Street Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 70
$192,000
25
Tbd High Drive Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 20
$192,000
27
Tbd High Drive Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 12
$170,500
22
7743 Highway F Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 22
$149,900
33
480 W Marshfield Street Hartville MO 65667

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 900
Dom 0
$139,900
29
104 W South Street Hartville MO 65667

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,248
Dom 44
$135,000
40
5040 Highway 5 Hartville MO 65667

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,059
Dom 14
$109,900
-$15,000
21
000 Crooked Creek Road Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 2
$108,000
25
251 S Archer Avenue Hartville MO 65667

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 912
Dom 21
$100,000
10
231 E Marshfield Street Hartville MO 65667

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 676
Dom 253
$99,500
35
7800 St George Road Hartville MO 65667

Beds 3
Baths 0
Sq.Ft. 1,000
Dom 14
$74,900
-$5,000
13
127 E Rolla Street Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 14
$69,900
19
000 Woodland Drive Hartville MO 65667

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 10